Séria na mezo ošetrenie

V našej sérii mezoterapie, sme využili najnovšie výsledky výskumu v kozmetike. Použili sme peptidy a protivráskové účinné látky, pomocou ktorých neinvazívnym spôsobom(bez použitia ihiel) môžeme dosiahnuť viditeľné výsledky. Preto padol výber na Progeline a Adipofill´in, ktoré v roku 2012 vyhrali cenu za najlepšie kozmeticky inovatívne účinné látky.

Starnutím aj pokožka tváre stráca podkožný tuk, zmení sa kvalita kožných štruktúr, čím sa stratí pružnosť a objavia sa aj prvé vrásky. Adipofill´in stimuluje rast podkožného tuku a tým znižuje hĺbku vrások. Počas výskumu vo veku medzi 40r-60r, na dobrovoľníkoch testovali Adipofill´in, denne 2*počas 2 mesiacov. Výsledky výskumu: drsnota vrások klesla o 27% a hĺbka vrások klesla o 35%.

Progeline je peptid, ktorý výrazne znižuje tvorbu progerinu, ktorú identifikovali ako jednu možnú príčinu zodpovednú za starnutie pleti.

Boj proti starnutiu je nielen o boji proti znakom starnutia, ale hovorí o tom, ako proces starnutia spomaliť. Účinky:
Adipofill´in a Progeline
– Napomáha regenerácii kožných buniek
– Výrazne znižuje hĺbku vrások
– Napomáha tvorbe kolagénu
Tieto účinné látky sú schopné pomocou rastlinných kmeňových buniek preniknúť do hlbších vrstiev pokožky a tam reaktivujú obnovovací proces, spomaľujú predčasné starnutie pleti, čím nastane viditeľné a pozorovateľné omladenie.